Firma

Firma Hares Handel-Usługi powstała w 2004 roku i jest jedną z pierwszych hurtowni wodno-kanalizacyjna w tym regionie Polski z tak bogatą ofertą asortymentową. Nasza firma – biuro oraz magazyn – mieści się w Łomży przy ulicy Akademickiej 18.  

Domeną Przedsiębiorstwa jest sprzedaż hurtowa i detaliczna  materiałów wodno-kanalizacyjnych m.in.: rur kanalizacyjnych, rur drenarskich, rur przepustowych, rur wodno-ciśnieniowych, kształtek, wyrobów z PCV, żeliwa i ocynku. Firma posiada własny lekki transport, mechaniczny załadunek i rozładunek.


Nasza wizja :
Być hurtownią materiałów wodno-kanalizacyjnych budującą swą pozycję na rynku w oparciu o dostarczenie produktów wysokiej jakości, czołowych polskich i zagranicznych producentów w przystępnych cenach.

Nasza misja : Całkowita satysfakcja klienta oraz zajmowanie pozycji rynkowego lidera jako aktywnego i wiarygodnego uczestnika budowlanych przedsięwzięć w regionie.

Ważny jest dla naszej firmy  proces planowania, realizowania i kontrolowania sprawnego i efektywnego ekonomicznie przepływu, materiałów, oraz odpowiedniej informacji z punktu pochodzenia do punktu docelowego  zaspokojenia wymagań klienta.

W 2014 r. firma przeżywa swój rozkwit i postanawia się rozbudować.   Powstaje drugi główny budynek z biurem i magazynem na ulicy Poznańskiej w Łomży.

Zapraszamy serdecznie wszystkich do hurtowni Hares.